Strona główna

Koncerty: kapela Góralska Hora & Żukowska/Korycki

Opublikowano

Kochani! Tak jak zapowiadaliśmy - podczas majowego wydarzenia dojdzie do starcia odmiennych kultur, jednak nie po to, by udowadniać która jest bogatsza, ciekawsza itd..., ale po to, by wyeksponować piękno i niezwykłość wszystkich!

Na scenie usłyszymy między innymi koncerty kapeli góralskiej Góralska Hora - koncert dla dorosłych pt. "Na góralską nutę - Hej!" oraz koncert dla najmłodszych pt. "Po góralsku dla Dzieci"

Na koncert dla dorosłych zapraszamy o godz. 15.10! Usłyszymy dźwięki instrumentów takich jak: skrzypce, cymbały węgierskie, altówkę węgierską, kontrabas, trombita, róg pasterski, dudy, okaryna oraz piszczałki!

Koncert dla Dzieci rozpocznie się o godz. 17.30 - będzie to niezwykła audycja muzyczna o kulturze góralskiej, w trakcie której zaprezentowana zostanie kultura góralska - stroje góralskie, instrumenty góralskie, opowieści o żywiołowych zwyczajach góralskich, zabrzmią najciekawsze oraz najbardziej znane melodie góralskie!

O godz. 18.30 zapraszamy na koncert niezwykłego duetu - Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego. Muzycy przeniosą nas do świata morza!

Andrzej Korycki - członek legendarnego zespołu "Stare Dzwony", od początku lat 80-tych wykonawca współczesnych piosenek żeglarskich. W świecie muzycznym zasłynął przede wszystkim jako twórca utworów takich jak: "Cyklady", "Plasterek cytryny i ja", "Załoga", "Chciałem być żeglarzem". Charyzmatyczny wirtuoz głosu i gitary, w ujmujący sposób zjednujący sobie ludzi, pasjonat, który w niepowtarzalny sposób ukradkiem przemyca do muzyki spokój i ciszę.

Andrzej Korycki wystąpi w duecie z Dominiką Żukowską - wokalistką o anielskim głosie - wspólnie zaśpiewają najpiękniejsze pieśni o morzu.

Bądźcie z nami!!!

 

konfrontacja koncertybb

Friday the 23rd. modyfikacje oraz wdrożenie: Karolina Sypniewska. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.