Strona główna

Zapraszamy na Dożynki 2017!

Opublikowano

Dnia 9 września serdecznie zapraszamy do udziału w Dożynkach Gminnych! 


W tym roku Gospodarzem Dożynek jest Sołectwo Jeziernik, impreza odbędzie się w parku w Ostaszewie.
Święto rozpoczniemy o godz. 13.00 mszą świętą dziękczynną w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Ostaszewie, po niej korowód dożynkowy poprowadzi uczestników wydarzenia do parku, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.
W programie artystyczno-rozrywkowym będziemy mieli okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu naszego lokalnego zespołu Żuławianki, przyjrzeć się - nie!!! więcej - wziąć udział w rywalizacji o tytuł Sołectwa na Medal!!! Prace nad przygotowaniem stoiska dożynkowego oraz wieńca już trwają :) Poza tymi dwoma - jakże emocjonującymi konkurencjami - odbędzie się rywalizacja sportowa. 
W tym roku Sołtysi bądź Przedstawiciele Rad Sołeckich stoczą walkę gladiatorów! :), Dzieci pobiegną w podwójnych spodniach, Młodzież pokona trasę przy pomocy węża, Panie będą lepić pierogi natomiast Panowie strzelać gola na gulu! ;) Po emocjach związanych z konkursem - przyjdzie czas na relaks przy muzyce. O godzinie 19.00 zapraszamy na barwne widowisko Disco Polo Show, usłyszymy najbardziej znane utwory dance, obejrzymy tańce oraz pokaz fireshow. O godzinie 23.00 rozpocznie się zabawa taneczna z Legato Malbork! Zapraszamy!

 

dozynki17

 

 

Regulaminy:

Regulamin Dożynki 2017

Regulamin Konkursu na Wieniec Dożynkowy 2017

Regulamin imprezy

 

Thursday the 22nd. modyfikacje oraz wdrożenie: Karolina Sypniewska. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.